2016 m. vasario 26 d., penktadienis

HURGADA VASARIO PABAIGOJE

HURGADA VASARIO PABAIGOJE

Vasarį jau šilta. Hurgadoje dieną apie +24/26 C, kartais kiek vėjuota, bet prie baseino degintis pats tas.


Diena mieste tuščia, o vakare viskas atgyja, prasideda gyvenimas. Turistų mažiau, bet kartu ir ramiau, nei anksčiau. Tik Hurgadoje gali vakare sėdėti kavinėje su stikline arbatos keturias valandas iš eilės ir nieko tai nestebins, niekam nerūpi, ką tu čia veiki, tiesiog gyveni ir leidi laiką.


Susisiekimas Hurgadoje labai paprastas 1-3 svarai ir nuveža "mikriukas", bet reikia žinoti, kur važiuoji ir kainą suderinti iš anksto. Turistams paprastai kainos aukštesnės, todėl pasiderėkite prieš įlipdami.


Kur pavalgyti Hurgadoje? Žinoma. greito maisto restoranėliuose. "GAD" miesto centre  veikia 24 valandas per parą. Šviežia, skanu ir "papigiai". Čia didelis sumuštinis su falafeliais kainuoja apie 40 eurocentų... Šviežios duonos maišelis ( gal 7 paplotėliai) nekainuoja nei euro. O už dieviškai skanų sluoksniuotos tešlos didelį pyragą su sūriu ar mėsa ( daug sūrio ar mėsos) sumokėsite apie 4-5 eurus.
 
Kavinukė arba kavos parduotuvė, gali vadinti kaip nori. Čia žmonės susitinka ir bendrauja, kalbasi. Alkoholinių gėrimų nėra, o šyšą rūkyk, jei patinka. Nufotografavau meniu, gaila, tamsoka nuotrauka, bet gal ką nors įžiūrėsite.
Mango sultys ( šviežios) 13 svarų, arbata 4 svarai, espresso 10 svarų, turkiška kava 5 svarai. Keitimo kursas maždaug toks: už eurą apie 9,6 Egipto svaro gauni, dolerius keičia panašu kursu. Geriau turėti grynųjų, nei naudotis kortele.
 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą