2015 m. rugpjūčio 24 d., pirmadienis

TOP dešimt dalykų, kuriuos verta padaryti kiekvienam keliautojui!

TOP dešimt dalykų, kuriuos verta padaryti kiekvienam keliautojui!

Jei keliautojas yra kiekvienas, kuris keliauja, tai tokį sąrašiuką kiekvienas ir gali sudaryti pats.
O mano sąrašiukas šiuo momentu  atrodo taip:

- Pamatyti Paryžių ( į Eifelį galima ir nelipti, jei tingisi ar gaila eurų).

-Pavakarieniauti Lotynų kvartale ( vis dar Paryžius).

-Pasižiūrėti tikrą flamenko Kordoboj arba Malagoj ( Kordoboj būtų geriau).
-Bodegoje tapas ir vynas vakarienei, Ispanija, nesvarbu kur.
-Išsimaudyti bet kurioje iš Graikijos salų: Korfu, Symi, Zakyntos, Thasos, Kefalonijoje ar pan. ( Kreta ir Rodas netinka, nes visi ten buvo).


-Pavakarieniauti graikiškoj tavernoj, būtinai musaka, suvlaki, graikiškos salotos ar tobulieji pyragai su sūriu ar įdaryta paprika, ar ėriena.


-Aplankyti Stambulą ir pamatyti Sofijos soborą, Žydrąją mečetę, Topkapi palasą ir... išbandyti tikrą turkišką hamamą Stambule.
-Vėlyvai vakarienei Stambule- turkiški saldumynai su kava , neprilygstama baklava, bet kitų irgi ragauti būtina.-Išsimaudyti Kipre prie Afroditės uolų. Patikrinti, ar atjaunėsi... Alternatyva Rodas ir Septynių šaltinių slėnis- ėjimas tuneliu tamsoje, brendant šaltu vandeniu, sako, taip pat garantuoja atjaunėjimą. Ėjau, dabar laukiu rezultato.

 

-Madeiroje pasivaikščioti bent viena levada ( geriau kokias penkias ar dešimt pasirinkti).
Tai toks dešimties punktų sąrašiukas akims ir skrandžiui.. Negaliu išbraukti kulinarinių malonumų iš savo kelioninių patirčių sąrašo, tai gal ir nereikia to daryti, ar ne?

Šį sąrašiuką jau įvykdžiau, dabar su malonumu prisimenu kiekvieną punktą. O štai kada reikės pasukti galvą ir surašyti,ką norėčiau aplankyti artimiausiu metu ( galima ir tolimiausiu, planai ir svajonės dar niekam nepakenkė). Gal kas norit pasidalinti savuoju variantu? Mielai priimsiu, juk įdomu:)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą